SPRZĄTANIE 3/4 etatu, zapraszamy osoby z orzeczeniem

Probet Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Od: Probet Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Kraków

Firma Probet Sp z.o.o jest ogólnopolskim liderem w zatrudnieniu i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych. Obecnie poszukujemy kandydata do pracy na stanowisko:

PANI SPRZĄTAJĄCA

Miejsce pracy: Kraków ul. Feliksa Wrobela

Zapraszamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • pracę w godzinach 12-18,
  • wynagrodzenie 3180zł brutto,
  • terminowe wypłaty wynagrodzenia.

Zakres obowiązków:

  • Sprzątanie powierzchni biurowych,
  • mopowianie podłóg,
  • dbanie o toalety.

Oczekujemy:

  • sumienność,
  • dyspozycyjność,
  • doświadczenie,
  • orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

Kontakt pod numerem: 571-305-640

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.