Opis stanowiska pracy

OGŁOSZENIE O NABORZE NA STANOWISKO PRACY

1. NAZWA STANOWISKA PRACY: Sprzątająca

2. NIEZBĘDNE WYMAGANIA W ZAKRESIE KWALIFIKACJI I UMIEJĘTNOŚCI:

  • a) wykształcenie:
    - zawodowe.
  • b) doświadczenie zawodowe:
    - 5 lat pracy w zawodzie.
  • c) umiejętności zawodowe:
    - umiejętność organizowania miejsca pracy,
    - umiejętność pracy w zespole,
    - umiejętność zarządzania czasem,
    - kultura osobista.

3. ZAKRES OBOWIĄZKÓW NA STANOWISKU PRACY:

Obowiązki podstawowe:

  • Świadczenie pracy określonej zakresem i umową;
  • Pełen etat;
  • Praca w systemie "metrażowym" w godzinach porannych (4.00,5.00 – 9.00, 10.00).

Czynności podstawowe:

  • systematyczne i dokładne sprzątanie pomieszczeń i urządzeń.

Prace wykonywane codziennie:

  • zamiatanie i mycie podłóg z wykorzystaniem przydzielonych środków zróżnicowanych na rodzaj powierzchni;
  • odkurzanie wykładzin w pomieszczeniach i czyszczenie wycieraczek;
  • mycie ławek w salach, biurek w pokojach;
  • mycie i opróżnianie pojemników na śmieci, segregowanie odpadów;
  • mycie wszelkich urządzeń sanitarnych oraz podłóg, ścian, wykładanych glazurą w pomieszczeniach sanitarnych;
  • bieżące odkurzanie mebli, (biurek, szaf, kontenerów, krzeseł, stołów);
  • codzienne czyszczenie po skończonej pracy używanego sprzętu;

Prace wykonywane raz w tygodniu:

  • mycie drzwi do pomieszczeń i w korytarzach;
  • mycie przeszkleń w drzwiach, mycie gablot;
  • podlewanie i pielęgnacja roślin znajdujących się dla celów dekoracyjnych na korytarzach;
  • mycie parapetów zewnętrznych i wewnętrznych na swoim metrażu;
  • usuwanie gum przyklejonych do ławek i krzeseł, pulpitów i siedzisk.

Prace wykonywane dwa razy w roku:

  • mycie szkleń (w zakresie i terminach ustalonych przez Administratora budynku) na przydzielonym metrażu, wykorzystując przydzielony sprzęt nie wymagający pracy na wysokości (ściągacz z kijem teleskopowym). Dopuszcza się korzystanie z drabiny do wysokości 1m,
  • doczyszczanie podłóg za pomocą maszyny czyszczącej w salach oraz w toaletach.
  • Zgłaszanie Administratorowi spostrzeżonych uszkodzeń, braków, zniszczeń oraz wszelkich przejawów nieposzanowania cudzej pracy i mienia społecznego przez studentów i pracowników,
  • Używanie czystego ubrania roboczego i zachowania właściwej atmosfery w miejscu pracy,
  • Terminowe odbywanie badań lekarskich,
  • Wykonywanie innych prac zleconych prze Administratora budynku.
  • Terminowe i sumienne wykonywanie pracy i poleceń przełożonych dotyczących pracy,
  • Organizowanie własnego stanowiska pracy,
  • Przestrzeganie tajemnicy służbowej,
  • Przestrzeganie zasad określonych w Regulaminie Pracy i Kodeksie pracy oraz zarządzeń, decyzji i regulaminów obowiązujących w Uczelni,
  • Przestrzeganie przepisów p.poż., BHP i ochrony mienia,
  • Przestrzeganie drogi służbowej w załatwianiu spraw,
  • Stosownie do art. 140 Kodeksu Pracy w ramach systemu zadaniowego czasu pracy, powierza się staranne i sumienne wykonywanie prac określonych zakresem czynności, -Przydzielone zadanie należy utrzymać w czystości od poniedziałku do piątku oraz na zajęcia odbywające się w sobotę.

Odpowiedzialność

  • Sprzątająca jest odpowiedzialna za porządek, estetykę i stan sanitarny w przydzielonych do sprzątania pomieszczeniach zgodnie z określonym rejonem sprzątania,
  • Sprzątająca jest odpowiedzialna materialnie za właściwe użytkowanie pomieszczenia dla sprzątających oraz przydzielonego jej sprzętu i środków czystości,
  • Sprzątająca jest odpowiedzialna materialnie za bezpieczeństwo mienia społecznego i prywatnego znajdującego się w udostępnionych do sprzątania pomieszczeniach.

4. WYMIAR ETATU: PEŁNY.

5. WYMAGANE DOKUMENTY:

  • kwestionariusz osobowy,
  • życiorys (CV),
  • inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności wymagane na danym stanowisku pracy,
  • podpisane dokumenty związane z ochroną danych osobowych tj. klauzulę informacyjną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, stanowiące załączniki do niniejszego ogłoszenia.

Wymagane dokumenty należy składać w Dziale Organizacji i Zarządzania Uniwersytetu Pedagogicznego im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie (Kraków, ul. Podchorążych 2, pok. 170B) w godzinach: 8.00-15.00 w terminie do dnia 3 grudnia 2021 roku.

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zastrzega sobie prawo do powiadomienia o zakwalifikowaniu do dalszych etapów naboru jedynie wybranych kandydatów, a także do niewyłonienia kandydatury do zatrudnienia.

Kandydat, który nie został wyłoniony w procesie rekrutacji zobowiązany jest do odbioru dokumentów w Dziale Organizacji i Zarządzania (pokój nr 170B) w terminie 30 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu.

Po tym terminie dokumenty nieodebrane ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prosimy o dołączenie podpisanej klauzuli stanowiącej załącznik do niniejszego ogłoszenia oraz oświadczenia dot. ochrony danych osobowych w postępowaniu rekrutacyjnym.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna