Spedytor morski kontenerowy

Kraków, małopolskie

Gi Group Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy świadczącej usługi logistyczne, transportowe i spedycyjne prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Wymagania

Zadania:

  • Organizacja transportu przesyłek morskich
  • Wycena transportów multimodalnych, przygotowywanie ofert
  • Kontakt z klientami
  • Nadzór nad dokumentacją sprzedażową oraz kosztami usług
  • Wprowadzenie danych do systemu komputerowego

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowisku spedytor morski
  • Wykształcenie wyższe (transport, logistyka)
  • Znajomość języka angielskiego
  • Komunikatywność, rzetelność, dobra organizacja pracy
  • Zdolności negocjacyjne, umiejętność rozwiązywania problemów

 Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów
  • Szkolenia
  • Możliwość rozwoju

Gi Group jest międzynarodową agencją pracy i doradztwa personalnego. Prowadzimy... działalność w zakresie m.in. stałego i czasowego zatrudnienia, wyszukiwania i selekcji oraz outsourcingu. Dzięki bezpośredniej obecności i partnerstwom strategicznym działamy w 57 krajach świata. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców