Spedytor międzynarodowy

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1132279

Dla naszego Klienta, firmy transportowej z Świętochłowic, poszukujemy osób na stanowisko Spedytora międzynarodowego.

Opis stanowiska:

  • organizacja drogowego transportu krajowego i międzynarodowego
  • logistyczna obsługa klientów kontraktowych
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami, przewoźnikami, podywkonawcami.
  • Optymalizacja kosztów transportowych
  • Budowanie długotrwałych oraz dobrych relacji z klientami

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość j.angielskiego na poziomie minimum B1
  • wykształcenie wyższe (mile widziana Logistyka/Transport)
  • umiejętność nawiązywania długofalowych relacji

Klient oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • benefity
  • możliwość rozwoju

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne cv.
Jeśli ta oferta nie jest dopasowana do Twoich oczekiwań, a poszukujesz obecnie pracy, skontaktuj się z nami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland