Opis stanowiska pracy

MARKPOL MARKUS PIOTR HANDEL - TRANSPORT – to dynamicznie rozwijająca się firma oferująca kompleksowe usługi transportowe na terenie kraju oraz Europy Zachodniej. Jesteśmy firmą ceniącą Klienta, dbamy o jakość, terminowość i rzetelność wykonywanych usług transportowych. To, co nas wyróżnia na rynku firm działających w zakresie transportu drogowego to kompleksowość świadczonych usług.Nasi Pracownicy, to ludzie z pasją. Doświadczenie, które zdobywają w firmie przekładają na realizowanie celów zawodowych.

Spedytor Międzynarodowy

Miejsce pracy: Badów Górny (pow. żyrardowski)

Opis stanowiska:

  • realizacja i bieżąca obsługa przewozów międzynarodowych
  • monitorowanie procesów spedycyjnych i transportowych
  • administrowanie dokumentacją transportowo-spedycyjną
  • dbanie o rozwój kontaktów handlowych z klientami i przewoźnikami

Wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższe
  • doświadczenie w pracy na stanowisku spedytora
  • dobra znajomość języka angielskiego lub innego języka obcego w mowie i w piśmie
  • znajomość rynku transportu
  • biegła obsługa komputera oraz pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana własna baza klientów

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • pracę w doświadczonym zespole w przyjaznej atmosferze
  • standardowe narzędzia pracy (notebook, telefon komórkowy)

Prezentacja firmy

MARKPOL MARKUS PIOTR HANDEL - TRANSPORT – to dynamicznie rozwijaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Obsługa klienta, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa