Spedytor Międzynarodowy FTL

Logart

Warszawa/ Mokotów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Organizacja transportów FTL w relacjach międzynarodowych
• Organizacja zleceń pod kątem floty pojazdów podwykonawców
• Maksymalne wykorzystanie floty i optymalizacja planowanych tras przejazdów
• Aktywne pozyskiwanie zleceń i przewoźnikó będzie dodatkowym atutem
• Budowanie długofalowej współpracy i utrzymywanie stałych kontaktów z klientem
• Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych klientom

Wymagania

• Doświadczenie na podobnym stanowisku i samodzielność w działaniu
• Dobra znajomość języka angielskiego
• Znajomości branży TSL oraz doświadczenie w transportach FTL
• Bardzo dobra organizacji pracy i samodzielność
• Umiejętności pracy pod presją czasu
• Kreatywność i otwartość na szukanie nowych koncepcji i rozwiązań
• Umiejętności pracy w zespole

Prezentacja firmy

Logart jest agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 000PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców