Spedytor krajowy/ międzynarodowy całopojazdowy - rekrutacja online

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Błonie, mazowieckie

Miejsce pracy: Błonie

Rekrutacja telefoniczna

Oferta:

  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą
  • Praca w dniach pon.-pt. w godz. 8:00-16:00
  • Wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji oraz system premiowy
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • Szkolenia
  • Benefity tj. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, karta rabatowa na paliwo

Wymagania:

  • Doświadczenie jako spedytor całopojazdowy
  • Znajomość języka angielskiego/ niemieckiego w przypadku spedycji międzynarodowej
  • Znajomość programu Excel
  • Umiejętność pracy na giełdach transportowych Timocom, Transporeon, Trans.eu
  • Umiejętność nawiązywania i utrzymania relacji z klientami
  • Dobra organizacja pracy i orientacja na wyniki

Zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie zleceń transportowych i przewoźników
  • Budowanie i rozwijanie relacji z Klientami i Przewoźnikami
  • Praca na giełdach transportowych
  • Realizacja usług spedycji drogowej (krajowej lub międzynarodowej)
  • Realizacja wyznaczonych celów budżetowych pod względem sprzedaży oraz kosztów transportu

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy