Spedytor Krajowy Całopojazdowy

JAS-FBG S.A.

70-809 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

• kompleksowe organizowanie transportów krajowych całopojazdowych
• kontakty z klientem, przewoźnikami oraz innymi działami firmy
• nadzór nad dokumentacją spedycyjną
• bieżąca analiza i optymalizacja kosztów
• obsługa komputerowego systemu spedycyjnego

Wymagania

• o najmniej roczne doświadczenie na stanowisku spedytora krajowego całopojazdowego

• bardzo dobra znajomość krajowego rynku TSL

• motywacja zadaniowa i zaangażowanie, inicjatywa oraz samodzielność w działaniu

• rozwinięte kompetencje komunikacyjne, otwartość i umiejętność pracy w grupie

• wykształcenie min. średnie

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia - umowa o pracę

• atrakcyjne ubezpieczenie grupowe

• bardzo dobrą atmosferę pracy

• kartę Multisport

• prywatną opiekę medyczną - Medicover

• możliwość nauki języków obcych na platformie Etutor

• szkolenia specjalistyczne

Prezentacja firmy

JAS-FBG S.A. to jeden z wiodących operatorów logistycznych na polskim ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/10/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców