SPEDYTOR FRACHTU MORSKIEGO

Logwin Poland Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Jesteśmy firmą logistyczną należącą do międzynarodowej Grupy Logwin, której historia sięga 1877 roku. Sieć własnych biur, obsługa klientów w zakresie spedycji: morskiej, lotniczej, kolejowej oraz transportu drogowego, a także usługi logistyki kontraktowej czy e-commerce sprawia, że kompleksowo obsługujemy wiele znanych marek.
Aktualnie do szeregów naszej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków

Międzynarodowa firma z branży logistycznej, w związku z rozwojem oddziału w Krakowie poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Obsługa kluczowych klientów firmy z regionu Polski Południowej;
  • Całościowy nadzór i koordynacja procesu operacyjnego;
  • Generowanie w systemach zarządzania dokumentów wewnętrznych związanych z w/w czynnościami;
  • Bezpośrednia współpraca z oddziałami firmy na całym świecie;

Oczekujemy:

  • Absolwentów i studentów uczelni kierunkowych lub technicznych (transport, spedycja, logistyka);
  • Minimum 3-letniego doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego;
  • Znajomości przepisów transportowych i spedycyjnych;
  • Umiejętności rozwiązywania problemów i efektywnego działania w dynamicznym środowisku;
  • Sumienności, dokładności, dobrej organizacji pracy.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w młodym, miłym zespole;
  • Zdobycie doświadczenia w międzynarodowym środowisku;
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

CV prosimy wysyłać klikając przycisk APLIKUJ na dole ogłoszenia.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Wszystkim zainteresowanym dziękujemy za zgłoszenia.

Prosimy o dołączenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 o ochronie danych osobowych DZ. U. NR 133 poz.883)."

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.