Specjalisty ds. telefonicznej sprzedaży szkoleń

CBE Polska

01-059 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie za realizację celów sprzedażowych poprzez telefoniczny kontakt z klientami (inicjowanie kontaktów) oraz sprzedaż szkoleń organizowanych przez firmę.
Praca w godzinach 8:00 - 16.00, tylko w tygodniu. Oczekiwana średnia dzienna ilość zainicjowanych kontaktów to - 30 docelowych rozmów telefonicznych. Praca w systemie, na bazie już istniejących danych.
Osoby do sprzedaży typowo na rynek polski. Praca z klientem reprezentującym przedsiębiorstwa sektora energetycznego, paliwowego, przemysłu.

Wymagania

doświadczenie w sprzedaży usług przez telefon
inicjowanie rozmów telefonicznych
dbałość o klientów zgodna z jasno określonymi standardami firmy
doskonała dykcja

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą analityczno – doradczą specjalizującą się w zagadnieniach... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 mc
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 200PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży, premia za dobre wyniki
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing