Specjalistka/ Specjalista ds. Obsługi Klientów

ProIP Sp. z o.o.

05-092 Łomianki, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Do naszego zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalistka/ Specjalista ds. Obsługi Klientów

Praca hybrydowa, w systemie 3 zmianowym. (Stacjonarnie zmiany: 8-14 i 12-18 oraz zdalnie 14-21, dodatkowo dyżur w jedną sobotę w miesiącu)

Twoją główną rolą będzie bezpośrednia obsługa klientów, polegająca na rejestracji zgłoszeń klientów, diagnozie problemu i przekazanie do odpowiedniego działu.

Dodatkowo będziesz odpowiedzialna/y za przepływ dokumentów w firmie i wsparcie pozostałych działów w bieżących sprawach.

My zadbamy o:

niezbędny sprzęt (telefon oraz laptop),

wynagrodzenie 3500-5000 zł (możliwa umowa o pracę lub zlecenie)

system premiowy

szkolenie stanowiskowe

pakiet medyczny

Wymagania

Nie wymagamy wiedzy specjalistycznej, wszystkiego cię nauczymy.

Ta praca jest dla Ciebie jeśli jesteś z natury cierpliwą i samodzielną osobą. Ważne, aby cechowała Cię wysoka kultura osobista. Naszym priorytetem jest najwyższa jakość świadczonych usług i obsługi klienta, więc zależy nam na sumiennych i odpowiedzialnych członkach zespołu.

Podstawowa znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Jesteśmy wiodącą firmą na lokalnym rynku nowoczesnych technologii... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 500PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta