Specjalistka / Specjalista ds. analiz, badań i strategii

Kreatus Sp. z o.o.

43-300 Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • przygotowywanie opracowań o charakterze analitycznym w związku z realizowanymi badaniami ewaluacyjnymi, strategiami samorządowymi oraz marketingowymi
  • współpraca z wykonawcami odpowiadającymi za realizację badań (techniczna
  •  i merytoryczna kontrola wykonania zadań);
  • współpraca z interesariuszami projektów (np.: pracownicy samorządowymi, eksperci branżowi, środowiska naukowe, organizacje branżowe)
  • przygotowanie raportów w związku z realizowanymi badaniami
  • Twórcze koncepcje projektów
  •  Oferujemy:
  • Samodzielne stanowisko pracy umożliwiające rozwój zdobytych dotychczas kompetencji zawodowych,
  • Różnorodne możliwości współpracy (etat, praca dodatkowa, praca zadaniowa, zdalna, hybrydowa bądź dowolny inny elastyczny sposób zatrudnienia),
  • Przyjazną atmosferę pracy w doświadczonym zespole.
  • Premie
  • możliwość skorzystania z dofinansowania do prywatnej opieki medycznej,
  • dostęp do szkoleń specjalistycznych,
  • możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w administracji publicznej

Wymagania

  • Swoboda pisania opracowań (tzw. „lekkie pióro”)
  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, socjologia, nauki społeczne, administracja, psychologia i pokrewne)
  • Doświadczenie zawodowe:  co najmniej 2 letnie doświadczenie w realizacji projektów badawczych lub dokumentach strategicznych  (wykazanie udziału w konkretnych projektach  badawczych  lub dokumentach strategicznych poprzez opis wykonywanych zadań merytorycznych w co najmniej 3 projektach / opracowaniach);
  • Doświadczenie w opracowywaniu raportów z badań (poświadczone autorstwem lub współautorstwem lub redakcją merytoryczną co najmniej 1 opracowania lub artykułu z badań)
  • Bardzo dobra znajomość metodologii badań jakościowych i ilościowych;
  • Umiejętność krytycznej oceny narzędzi badawczych  (ankiety, scenariusze wywiadów) do badań jakościowych i ilościowych;
  • Dobra znajomość problematyki dotyczącej uwarunkowań jednostek samorządu terytorialnego oraz trendów w tym obszarze w Polsce i na świecie.
  • Wysoki poziom obsługi programów komputerowych, edytorów tekstowych, systemów klasy CRM, etc.
  • Odpowiedzialność, terminowość w realizacji zadań,

Prezentacja firmy

EWALUACJE, BADANIA MARKETINGOWE I BADANIA OPINII PUBLICZNEJ <br/> Współ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
okres próbny lub inna umowa, następnie możliwy etat na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
3 000PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
zapisana podstawa zależna od doświadczenia
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja Publiczna, Praca Badania / Rozwój