Specjalista z j.angielskim C1

HAYS

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Kraków
NR REF.: 1152654

Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji rozwijającej się w branży technologicznej, poszukujemy kandydatów na stanowisko obsługi klienta z biegłą znajomością języka angielskiego. Siedziba firmy mieści się w nowoczesnym biurowcu w centrum Krakowa.

Twoje obowiązki na stanowisku:
• Obsługa anglojęzycznych klientów
• Odpowiadanie na zapytania klientów indywidualnych
• Zarządzanie komunikacją mailową oraz telefoniczną (połączenia przychodzące)
• Współpraca z wewnętrznymi działami firmy

Czego wymagamy?
• Znajomości języka angielskiego na poziomie min. C1
• Chęci do pracy w Krakowie

Co zyskujesz?
• Atrakcyjne wynagrodzenie
• Kartę MultiSport
• Prywatną opiekę medyczną
• Pakiet szkoleń
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość posługiwania się językiem angielskim przy codziennych obowiązkach

Co powinieneś zrobić?
Jeśli ta oferta jest idealna dla Ciebie, kliknij ‘Aplikuj’ i prześlij nam swoje aktualne CV w j.angielskim.

Prezentacja firmy

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodow... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2024
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy