Specjalista Wsparcia Technicznego (1 linia)

Cyclad Sp. z o.o.

00-872 Warszawa, mazowieckie

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: 00-872 Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy, dostawcy usług logistycznych na rynku żywności, poszukujemy Specjalisty Wsparcia Technicznego do pracy w siedzibie firmy w Warszawie (Białołęka)

Opis stanowiska:

  • Bieżące wsparcie dla użytkowników wewnętrznych w ramach aplikacji biurowych i innych urządzeń
  • Rejestrowanie zgłoszonych błędów
  • Rozwiązywanie problemów technicznych zgodnie z obowiązującymi procedurami
  • Dbanie o prawidłowe funkcjonowanie urządzeń i aplikacji
  • Zarządzanie profilami i kontami użytkowników w oparciu o procedury i zalecenia Administratorów Systemów
  • Instalacje i konfiguracje urządzeń, zarówno hardware, jak i software
  • Diagnostyka sprzętu i kontakt z firmami serwisującymi

Wymagamy:

  • Dobrej znajomości urządzeń informatycznych
  • Praktycznej znajomości systemu Windows i programów MS Office
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Odpowiedzialności za powierzone zadania
  • Rzetelności w wykonywanych obowiązkach
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

Mile widziane:

  • Wykształcenie informatyczne

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjny pakiet socjalny
  • Opiekę medyczną
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.