SPECJALISTA W WYDZIALE ZAJĘCIA PASA DROGOWEGO

Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/1546

Obowiązki:

kontrola legalności zajęcia pasa drogowego poprzez prowadzenie robót i zajęcie na prawach wyłączności; kontrola pasa drogowego w zakresie zgodności powierzchni zajęcia z powierzchnią wskazaną w decyzji zezwalającej na prowadzenie robót i zajęcie na prawach wyłączności; prowadzenie postępowań administracyjnych i przygotowywanie projektów decyzji w sprawach dotyczących zajęcia pasa drogowego: bez zezwolenia, z przekroczeniem terminu zajęcia oraz o powierzchni większej niż określona w zezwoleniu zarządcy drogi zajętego poprzez prowadzenie robót i zajęcie na prawach wyłączności; prowadzenie postępowań administracyjnych i przygotowywanie projektów decyzji w sprawach dotyczących przywróceniu pasa drogowego do stanu poprzedniego w przypadku zajęcia pasa drogowego bez zezwolenia zarządcydrogi lub niezgodnie z warunkami podanymi w zezwoleniu zajętego poprzez prowadzenie robót w pasie drogowym oraz na prawach wyłaczności. Prowadzenie postępowań i zastępcza realizacja obowiązków o charakterze niepieiężnym w drodze postępowania egzekucyjnego wynikającego z wydanych decyzji administracyjnych. Współpraca w zakresie prowadzonych postępowań z pracownikamy wydziału. Obsługa odbiornika geodezyjnego GNSS
Godziny pracy 7-15

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • prawo jazdy kategoria - B
  • obsługa komputera MS Ofice

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • 2 lata pracy na stanowisku urzędniczym

Miejsce pracy: Knosały 3/5B, 10-015 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Staż pracy: lata: 4

Wymagane dokumenty: Dokumenty należy składać osobiście w zamkniętych kopertach e sekretariacie ZDZiT w Olsztynie (pok. nr 110) lub przesłać pocztą do dnia 23.10.2020 r. na adres: Zarząd Dróg, Zieleni i Transportu w Olsztynie, 10-015 Olsztyn, ul. Knosały 3/5B z dopiskiem"Nabór na stanowisko specjalisty w Wydziale zajęć Pasa Drogowego".

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/10/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy