Opis stanowiska pracy

W związku z rozwojem wewnętrznych struktur naszego Klienta - korporacji z amerykańskim kapitałem - prowadzimy rekrutację na nowo tworzone stanowisko:

Wymagania

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę tymczasową na okres 1 roku – następnie możliwość zatrudnienia wewnętrznego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie płatne do 10. dnia każdego miesiąca
  • Premie kwartalne 10%
  • Wsparcie dedykowanego Konsultanta ds. administracyjnych
  • Pracę w nowoczesnej korporacji i międzynarodowym środowisku
  • Realną możliwość zdobycia cennego doświadczenia w obszarze łańcucha dostaw
  • Możliwość przystąpienia do benefitów takich jak: karta MultiSport, ubezpieczenie na życie w PZU i prywatna opieka medyczna w Medicover

KOGO SZUKAMY?:

  • osoby z doświadczeniem w międzynarodowej firmie w obszarze wsparcia klienta wewnętrznego (klient biznesowy)
  • osoby znającej biegle język angielski - stały kontakt z osobami anglojęzycznymi (min. C1)
  • osoby, która wykazuje się dużą otwartością, pozytywnie nastawionej do innych
  • osoby, która potrafi i lubi działać wielozadaniowo
  • mile widziane doświadczenie w Dziale Zakupów
  • mile widziane zainteresowania odnośnie podróży; zasady obowiązujące w różnych krajach, ważne informacje itp.

TWOJE ZADANIA:

  • wsparcie pracowników wewnętrznych w zakresie podroży służbowych
  • zakładanie tzw. profili travelowych
  • odpowiadanie na pytania i wątpliwości pracowników wewnętrznych
  • odpowiedzialność za materiały szkoleniowe
  • przeprowadzanie szkoleń z zakresu Travel