Opis stanowiska pracy

-    wykonywanie pomiarów fizycznych i badań dla celów ochrony radiologicznej pacjenta, w tym z zakresu kontroli parametrów fizycznych urządzeń radiologicznych i urządzeń pomocniczych;

   wspomaganie merytoryczne  działalności komórek organizacyjnych Państwowej Inspekcji Sanitarnej w zakresie kontroli jakości urządzeń radiologicznych;

-    organizowanie pomiarów porównawczych dla laboratoriów wykonujących testy z zakresu kontroli parametrów fizycznych urządzeń radiologicznych;

-    współpraca z krajową jednostką akredytującą w rozumieniu przepisów ustawy z dnia 13 kwietnia 2016 r. o systemach oceny zgodności i nadzoru rynku (Dz. U. z 2019 r. poz. 544) w zakresie realizacji kontroli parametrów fizycznych urządzeń radiologicznych.

Wymagania

- wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, preferowane kierunki: fizyka, fizyka medyczna, fizyka techniczna, inżynieria biomedyczna, chemia fizyczna, elektrotechnika, elektromechanika, elektroradiologia;
- podstawowa znajomość języka angielskiego;
- znajomość obsługi oprogramowania biurowego;
- prawo jazdy kat. B;
- odpowiedzialność, samodzielność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole;
- ze względu na charakter stanowiska pracy, zaszczepienie przeciwko Covid-19 będzie dodatkowym atutem.

Prezentacja firmy

Krajowe Centrum Ochrony Radiologicznej w Ochronie Zdrowia jest jednostką... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Inne, Praca Kontrola jakości