Opis stanowiska pracy

5-23-61373

Dla naszego klienta, zajmującego się importem oraz eksportem sprzętu elektornicznego, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista w dziale e-commerce

Zakres obowiązków:

- Zapewnienie wsparcia i obsługi klienta
- Wprowadzanie modeli produktów do systemu informatycznego oraz nadzór nad poprawnym funkcjonowaniem systemu
- Tworzenie cenników i wycen w systemie
- Informatyczna obsługa sklepu internetowego
- Współpraca z dostawcami oprogramowania

Wymagania:
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2
- Wiedza i doświadczenie na podobnym stanowisku
- Umiejętności związane z tworzeniem sklepu internetowego
- Umiejętności analityczne

Korzyści:
- Prywatna opieka medyczna
- Ubezpieczenie zdrowotne
- Ciekawą, pełną wyzwań pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- Atrakcyjne warunki pracy (konkurencyjne wynagrodzenie, motywujący system premiowy, karnet MultiSport)
- Pracę w młodym, przyjaźnie nastawionym i dynamicznym zespole
Możliwość rozwoju i szkoleń

Ostatnia aktualizacja:
09/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Kadra zarządzająca , Praca Top management