Specjalista Utrzymania Ruchu

Hays Poland

Dzierżoniów, mazowieckie

Hays Poland

Dzierżoniów
Dzierżoniów
NR REF.: 1180824

Your new company

Dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej poszukujemy osoby na stanowisko Specjalisty Utrzymania Ruchu

Zakres obowiązków:

- Nadzór nad dokumentacją techniczną,

- Opracowywanie oraz nadzorowanie działań prewencyjnych,

- Zakup części zamiennych maszyn i urządzeń,

- Współpraca z serwisami zewnętrznymi,

- Nadzorowanie i wsparcie w zapewnieniu ciągłości produkcji.

Wymagania:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku

- Komunikatywna znajomość j. angielskiego

Firma oferuje:

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

- Możliwość szkoleń,

- Benefity pozapłacowe

- Pracę w systemie jednozmianowym

Hays Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy