Specjalista telesprzedaży - Doradca Klienta

Suprema Lex.Centrum Szkolenia Kadr i Samorządów S.C.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Suprema Lex Centrum Kształcenia Kadr i Samorządów z siedzibą w Krakowie - wiodąca firma szkoleniowo – wydawnicza poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Doradca Klienta - Specjalista telesprzedaży

Opis stanowiska:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

Telefoniczny kontakt z Klientami (głównie administracja samorządowa, administracja państwowa)

Aktywne pozyskiwanie partnerów biznesowych -

Doradztwo w zakresie doboru produktów

Tworzenie ofert cenowych i produktowych

Administrowanie wewnętrzną bazą danych

Oferujemy:

Konkurencyjne wynagrodzenie (podstawa + atrakcyjny system premiowy)

Umowę o pracę po okresie próbnym

Benefity: kartę sportową i opiekę medyczną Lux Med

Pracę w młodym zespole.

Nowoczesne biuro z własnym parkingiem (1400 metrów od płyty Dworca Głównego w Krakowie)

Szkolenia wewnętrzne

Niezbędne narzędzia pracy, w tym m.in własną bazę klientów

Realną szansę rozwoju oraz awansu- długofalową perspektywę współpracy dla najlepszych

Wymagania

Wymagania:
Doświadczenie w telesprzedaży lub sprzedaży bezpośredniej
Doświadczenie w branży szkoleniowej lub wydawniczej będzie dodatkowym atutem
Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i inicjatywa w działaniu
Umiejętność organizacji czasu pracy
Wysoka kultura osobista
Znajomość obsługi pakietu MS Office

Prezentacja firmy

Suprema Lex Centrum Szkolenia Kadr i Samorządów z siedzibą w Krak... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 200PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
system prowizyjny + premia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta