Klient InfoPraca.pl

Specjalista SEM

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Kraków

Jeżeli charakteryzujesz się:

  • Minimum dwuletnim doświadczeniem z zakresu PPC, szczególnie pod kątem efektywnościowym
  • Bardzo dobrze znasz narzędzia takie jak: Google Adwords, Google Analytics, Google Tag Manager, DoubleClick
  • Posiadasz umiejętności analityczne
  • Samodzielnie i odpowiedzialnie podchodzisz do wykonywanych zadań
  • Znasz Microsoft Excel w stopniu zaawansowanym
  • Bardzo dobrze orientujesz się na rynku marketingu internetowego i w użytecznych narzędziach

...dołącz do naszego zespołu!

Codzienne zadania:

  • Samodzielne planowanie, tworzenie i optymalizacja kampanii efektywnościowych w kanałach online (Adwords, e-mail, display, inne)
  • Tworzenie strategii oraz prowadzenie estymacji, wycen i rekomendacji działań w zakresie PPC
  • Optymalizacja procesów efektywnościowych i jakościowych kampanii
  • Tworzenie raportów wraz z podsumowaniem działań i wnioskami z prowadzonych kampanii
  • Zarządzanie budżetem i harmonogramem, tworzenie i analizowanie modeli rozliczeń

Oferujemy:

  • pasjonująca, pełna wyzwań pracę w przyjaznej atmosferze,
  • nowoczesne biuro w niedalekiej odległości od centrum,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w ciekawych szkoleniach czy konferencjach,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji oraz pracę na pełen etat.

Jeżeli uważasz, że to właśnie Ty jesteś odpowiednią osobą na to stanowisko i chcesz dołączyć do naszego zespołu prześlij nam swoją aplikację za pomocą przycisku aplikowania.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.