Specjalista rekrutacji (m/k)

Trenkwalder

Katowice, śląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Katowice
Obowiązki:
  • całościowa realizacja zleceń rekrutacyjnych na stanowiska średniego i niższego szczebla: analiza stanowiska, pozyskanie kandydatów, weryfikacja, przekazywanie informacji zwrotnych kandydatom i klientom,
  • dobór właściwych narzędzi realizacji procesów rekrutacyjnych,
  • raportowanie działań w wewnętrznym systemie wspierającym rekrutacje,
  • prowadzenie lokalnego Fanpage na Facebook'u.

Wymagania:
  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych,
  • samodzielność w działaniu,
  • prawo jazdy kat. B - warunek koniczny,
  • dyspozycyjność od stycznia 2023 r..

Oferujemy:
  • pracę na terenie Katowic w lokalnym biurze Trenkwalder,
  • wsparcie doświadczonego zespołu,
  • darmowe szkolenia udoskonalające umiejętności rekrutacyjne,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00,
  • umowę o pracę,
  • dodatkowe benefity: premia rekrutacyjna, darmowa opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, pakiet sportowy, punkty na platformie benefitowej.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy