Specjalista – Projektant do Działu Wystaw

Warszawa, Powiśle, mazowieckie

Centrum Nauki Kopernik

Opis stanowiska pracy

  1. Szukamy kreatywnej osoby, która swoją wiedzą i doświadczeniem wesprze nasz multidyscyplinarny zespół w projektowaniu aranżacji wystaw i eksponatów.

  2. Mile widziane będzie doświadczenie w pracy projektowej związanej z wystawiennictwem.

Zakres obowiązków:

  • Projekty aranżacji wystaw składających się z eksponatów CNK w wybranych lokalizacjach
  • Projekty aranżacji i wybór mebli stanowiących część wystawy w wybranych lokalizacjach
  • Wizje lokalne w wybranych lokalizacjach na terenie Polski
  • Udział w montażu wystaw w wybranych lokalizacjach
  • Prototypowanie oraz projektowanie eksponatów interaktywnych i obiektów stanowiących elementy wystaw stałych oraz czasowych
  • Archiwizowanie tworzonej dokumentacji projektowej w postaci rysunków i opisów
  • Opracowywanie koncepcji scenograficznej wystaw i nadzór nad ich realizacją w oparciu o stworzone projekty
  • Projektowanie elementów graficznych związanych z wystawą, w tym przede wszystkim komunikatów ekspozycyjnych oraz opisów eksponatów
  • Współpraca z osobami odpowiedzialnymi za koncepcję i treść eksponatów oraz ich wykonanie
  • Przygotowywanie wniosków i części merytorycznej umów potrzebnych do realizacji projektów
  • Obsługa i kontrola realizacji umów zawieranych przez CNK na potrzeby projektów

Wymagania:

  • Ukończone studia (min. I stopnia) na kierunkach architektura, wzornictwo przemysłowe lub architektura wnętrz
  • Min. 3-letnie doświadczenie w pracy projektowej związanej z projektowaniem architektury, architektury wnętrz lub wzornictwa przemysłowego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie i samodzielność w wykonywaniu zadań
  • Otwartość na zmiany, komunikatywność, umiejętność pracy zespołowej
  • Znajomość programów projektowych: Autocad, Solidworks, Sketchup, oraz graficznych: Photoshop, Illustrator

Wymagania

Dodatkowym atutem będą:

  • Praktyka tworzenia i realizacji umów z wykonawcami usługi oraz dostaw na potrzeby tworzenia eksponatów lub wystaw
  • Doświadczenie w planowaniu i realizacji budżetu projektowego
  • Znajomość zasad działania instytucji kultury lub sektora publicznego

Dlaczego warto do nas dołączyć:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Zdobycie doświadczenia w rozpoznawalnej instytucji kultury
  • Przyjazna atmosfera w zespole i inspirujące środowisko pracy
  • Pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty multisport, szkolenia, vouchery do CNK, Legimi)
  1. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego przez stronę internetową do dnia 08.08.2021 r.

Centrum Nauki Kopernik jest instytucją kultury. To wspólna inicjatywa Miasta st.... Warszawy, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. Misją Centrum Nauki Kopernik jest rozbudzanie ciekawości, wspomaganie samodzielnego poznawania świata i uczenia się oraz inspirowanie dialogu społecznego na temat nauki.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/09/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Architektura , Praca Grafika / Projektowanie , Praca Inżynieria , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca Kadra zarządzająca