SPECJALISTA OBSŁUGI KLIENTA z jęz. francuskim

Łódź, 93-231, łódzkie

Mikomax Sp. z o.o. Sp. k.

Opis stanowiska pracy

Mikomax Smart Office to ekspert w tworzeniu nowoczesnych biur łączący fachową wiedzę o produkcji mebli z autorską koncepcją jej zastosowania we współczesnym miejscu pracy.

W związku z dynamiczną ekspansją firmy i rozwojem marek na świecie poszukujemy osoby na stanowisko
Specjalisty ds. Obsługi Klienta (z jęz. francuskim)
w Dziale Sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź

Warto być z nami, bo:
Jesteśmy polską firmą z ponad 28-letnim doświadczeniem w zakresie dopasowywania przestrzeni biurowych do potrzeb, specyfiki, kultury organizacyjnej, charakteru działań swoich klientów oraz do celu, który chcą osiągnąć,
Wykorzystujemy wiedzę w zakresie m.in. efektywności, organizacji pracy, HR, ergonomii i akustyki,
Realizujemy różnorodne projekty kompleksowego wyposażenia wnętrz biurowych, zarówno dla klientów krajowych jak i w środowisku międzynarodowym,
Budujemy firmę rodzinną, dla której ważni są ludzi i wartości jakimi się kierują,
Nasi ludzie pracują w nowoczesnym biurze, np. w strefie relaksu w nieformalnej atmosferze zregenerujesz siły tak by móc z lepszym samopoczuciem efektywniej pracować w strefie współpracy czy skupienia,
Zapewniamy pracownikom dostawy świeżych owoców i kawę do woli 

Opis stanowiska:
praca stacjonarna polegająca na obsłudze obecnych klientów zagranicznych firmy,
w tym analiza i wycena zapytań ofertowych klientów, przyjmowanie i koordynowanie zamówień, przygotowywanie ofert handlowych oraz bieżąca współpraca z klientami (ukierunkowanie na obsługę klientów z rynków francuskojęzycznych),
bieżący kontakt z innymi działami firmy celem realizacji powierzonych zadań.

Wymagania

Wymagania:
bardzo dobra znajomość j. francuskiego (w mowie i piśmie),
zdolność szybkiego kojarzenia faktów i podejmowania decyzji,
komunikatywność, umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom,
inicjatywa, samodzielność, rzetelność i systematyczność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków, wielozadaniowość
doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży, eksportu lub obsługi klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie, z wyjątkowymi rozwiązaniami,
Pracę w międzynarodowym środowisku i wsparcie klientów w realizacji ciekawych projektów,
Udział w wydarzeniach, które inspirują do wprowadzenia nowych rozwiązań,
Umowę o pracę oraz wszelkie narzędzia potrzebne do realizacji zadań,
Przyjazną atmosferę pracy wśród ludzi których łączy wspólna pasja,
Pogłębianie zainteresowań zawodowych oraz rozwój zawodowy dostosowany do potrzeb i kompetencji pracownika.

Zgłoś się do nas teraz! Zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji przez portal.

Mikomax Smart Office jest polską, rodzinną firmą z ponad 28-letnim międzynarodowym... doświadczeniem w zakresie dopasowywania przestrzeni biurowych do organizacji. To ekspert w tworzeniu nowoczesnych biur łączący fachową wiedzę o produkcji mebli
z autorską koncepcją jej zastosowania we współczesnym miejscu pracy. Firma tworzy biura dostosowane do potrzeb, specyfiki, kultury organizacyjnej, charakteru działań swoich klientów oraz do celu, który chcą osiągnąć.

Flagowymi produktami firmy są rozwiązania akustyczne Hush, stanowiące niezależne przestrzenie do rozmów telefonicznych, pracy w skupieniu i spotkań. W swoim portfolio posiadamy także wiele innych nowatorskich projektów, takich jak biurko Stand Up nagrodzone Red Dot Best of the Best Award oraz klasyczne rozwiązania biurowe.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
24/10/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Przedział wynagrodzenia:
4.500,00 zł - 5.500,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Praca Administracja biurowa , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie