SPECJALISTA OBSŁUGI KLIENTA z jęz. francuskim

Mikomax Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, 93-231, łódzkie

Od: Mikomax Sp. z o.o. Sp. k.
Miejsce pracy: Łódź, 93-231

Mikomax Smart Office to ekspert w tworzeniu nowoczesnych biur łączący fachową wiedzę o produkcji mebli z autorską koncepcją jej zastosowania we współczesnym miejscu pracy.

W związku z dynamiczną ekspansją firmy i rozwojem marek na świecie poszukujemy osoby na stanowisko
Specjalisty ds. Obsługi Klienta (z jęz. francuskim)
w Dziale Sprzedaży

Miejsce pracy: Łódź

Warto być z nami, bo:
Jesteśmy polską firmą z ponad 28-letnim doświadczeniem w zakresie dopasowywania przestrzeni biurowych do potrzeb, specyfiki, kultury organizacyjnej, charakteru działań swoich klientów oraz do celu, który chcą osiągnąć,
Wykorzystujemy wiedzę w zakresie m.in. efektywności, organizacji pracy, HR, ergonomii i akustyki,
Realizujemy różnorodne projekty kompleksowego wyposażenia wnętrz biurowych, zarówno dla klientów krajowych jak i w środowisku międzynarodowym,
Budujemy firmę rodzinną, dla której ważni są ludzi i wartości jakimi się kierują,
Nasi ludzie pracują w nowoczesnym biurze, np. w strefie relaksu w nieformalnej atmosferze zregenerujesz siły tak by móc z lepszym samopoczuciem efektywniej pracować w strefie współpracy czy skupienia,
Zapewniamy pracownikom dostawy świeżych owoców i kawę do woli 

Opis stanowiska:
praca stacjonarna polegająca na obsłudze obecnych klientów zagranicznych firmy,
w tym analiza i wycena zapytań ofertowych klientów, przyjmowanie i koordynowanie zamówień, przygotowywanie ofert handlowych oraz bieżąca współpraca z klientami (ukierunkowanie na obsługę klientów z rynków francuskojęzycznych),
bieżący kontakt z innymi działami firmy celem realizacji powierzonych zadań.

Wymagania:
bardzo dobra znajomość j. francuskiego (w mowie i piśmie),
zdolność szybkiego kojarzenia faktów i podejmowania decyzji,
komunikatywność, umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem
i wychodzenie naprzeciw jego oczekiwaniom,
inicjatywa, samodzielność, rzetelność i systematyczność, sumienność i odpowiedzialność w wykonywaniu obowiązków, wielozadaniowość
doświadczenie w pracy w dziale sprzedaży, eksportu lub obsługi klienta będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej,
Stabilne zatrudnienie w innowacyjnej firmie, z wyjątkowymi rozwiązaniami,
Pracę w międzynarodowym środowisku i wsparcie klientów w realizacji ciekawych projektów,
Udział w wydarzeniach, które inspirują do wprowadzenia nowych rozwiązań,
Umowę o pracę oraz wszelkie narzędzia potrzebne do realizacji zadań,
Przyjazną atmosferę pracy wśród ludzi których łączy wspólna pasja,
Pogłębianie zainteresowań zawodowych oraz rozwój zawodowy dostosowany do potrzeb i kompetencji pracownika.

Zgłoś się do nas teraz! Zainteresowanych prosimy o wysyłanie aplikacji przez portal.