Specjalista/Koordynator ds. warunków kontraktu

Michael Page

Kraków, zagranica

Michael Page Michael Page

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za analizę warunków kontraktowych i realizacji kontraktu oraz dokumentacji projektowej .

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa organizacja specjalizująca się w w wymagających projektach infrastrukturalnych oraz miejskich.

Opis stanowiska

  • Analiza warunków kontraktowych i realizacji Kontraktu oraz dokumentacji projektowej
  • Prowadzenie i monitorowanie całego procesu zmian i roszczeń kontraktowych
  • Monitorowanie terminów kontraktowych, wyliczanie roszczeń oraz robót dodatkowych i zamiennych
  • Prowadzenie ewidencji roszczeń i zmian wraz z raportowaniem wewnętrznym
  • Negocjowanie z Zamawiającym uznania przedstawionych robót dodatkowych i zamiennych
  • Wsparcie w sporządzaniu zleceń, umów, aneksów zgodnie z wytycznymi przełożonego
  • Prowadzenie korespondencji i sporządzanie dokumentów formalnych procesu budowlanego
  • Sporządzanie i weryfikowanie zamówień, umów, aneksów i innych dokumentów kontraktowych oraz ich uzgadnianie z kierownictwem kontraktu
  • Kompletowanie dokumentów związanych z umowami, w tym pełnomocnictw, zabezpieczeń finansowych, polis ubezpieczeniowych, itp.
  • Prowadzenie stosownych rejestrów (m.in. umów i zleceń)
  • Zgłaszanie podwykonawców inwestorowi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe (preferowane wykształcenie budowlane lub prawnicze),
  • Co najmniej 2 letnie-go doświadczenia na podobnym stanowisku w branży budowlanej,
  • Znajomości technicznych aspektów realizacji budowy,
  • Praktycznej znajomości prawa budowlanego, prawa cywilnego i prawa zamówień publicznych,
  • Umiejętności analizy dokumentów i redagowania pism,
  • Dokładność, zaangażowanie, rzetelność i terminowość w wykonywaniu obowiązków,
  • Znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę przy dużym projekcie infrastrukturalnym
  • Realny wpływ na globalny rozwój przedsiębiorstwa
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o bardzo dobrej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + pakiet benefitów (opieka medyczna, ubezpieczenia grupowe)
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Kraków
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page