Specjalista/ka ds. wprowadzania danych

Hays Poland

Gdansk, pomorskie

Hays Poland

Gdansk
Gdansk
NR REF.: 1163557

Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy z branży konsultingowej poszukujemy osób na stanowisko:

Specjalista ds. wprowadzania danych

Główne obowiązki na tym stanowisku:
  • wprowadzanie danych do systemu
  • weryfikowanie poprawności informacji

Wymagania:
  • znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • dobra znajomość obsługi komputera
  • gotowość do podjęcia współpracy od zaraz w pełnym etacie
  • dokładność, uczciwość i rzetelność

Oferujemy:
  • umowę zlecenie
  • współpracę w pełnym etacie
  • biuro na Gdańskiej Oliwie
  • możliwość zdobycia doświadczenia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

[Hays Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 361]
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland