Specjalista/-ka ds. Trade Marketingu

Hays Poland

Skawina, małopolskie

Hays Poland

Skawina
Skawina
NR REF.: 1155270

Dla naszego Klienta- międzynarodowego producenta armatury sanitarnej i instalacyjnej - poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista/-ka ds. Trade Marketingu.

Zakres obowiązków:
  • Koordynowanie procesów trade marketingowych, mających na celu bezpośrednie
wsparcie Działów Sprzedaży Grupy.
  • Raportowanie do Kierownika ds. Marketingu Komunikacyjnego Grupy.
  • Tworzenie, implementacja oraz egzekucja strategii trade marketingowej w
Grupie dla kanałów sprzedaży tradycyjnej oraz DIY.
  • Opracowywanie standardów prezentacji produktów, implementacja nowych
rozwiązań.
  • Zarządzanie procesem zamówień i monitoring dystrybucji ekspozycji w Grupie.
  • Monitoring potrzeb prezentacyjnych na rynkach.
  • Analiza trendów rynkowych oraz działań konkurencji z zakresu promocji i
ekspozycji.
  • Odpowiedzialność za proces planowania, przygotowanie narzędzi, akcji
promocyjnych w oparciu o potrzeby klientów.
  • Bieżący monitoring egzekucji aktywności promocyjnych i korygowanie ich w
razie potrzeby.
  • Przygotowywanie programów sprzedażowych skierowanych do sieci
dystrybucyjnej.
  • Spotkania z klientami w celu zbierania, transferowania i przetwarzania
informacji w tym przygotowywanie oferty dopasowanej do potrzeb.
  • Planowanie, projektowanie i realizacja działań trade do wdrożeń produktów.
  • Inicjowanie aktywności mających na celu zwiększenie sprzedaży i
konkurencyjności.
  • Przygotowywanie prezentacji i warsztatów z klientami w zakresie
proponowanych akcji i działań w kanałach sprzedaży.
  • Współpraca przy tworzeniu materiałów marketingowych.
  • Przygotowywanie materiałów POS oraz współpraca z Działami Sprzedażowymi i
Product Managerami w przygotowaniu optymalnej wsparcia w celu realizacji założonych celów.
  • Udział w przygotowywaniu targów wewnętrznych B2B.
  • Raportowanie zgodnie z wytycznymi przełożonego i standardami Grupy.
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonych.
  • Realizowanie przyjętej przez Zarząd Polityki Jakości i wykonywanie zadań
  • określonych w procedurach, procesach i instrukcjach Grupy.

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe – marketing, zarządzanie.
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku związanym z
promowaniem produktu.
  • Wymagany: angielski B1+, mile widziany język rosyjski.
  • Znajomość specyfiki tradycyjnych kanałów sprzedaży oraz DIY.
  • Znajomość zasad współpracy z klientami, zorientowanie na klienta.
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Pasja i zaangażowanie w podejściu do obowiązków – zorientowanie na
działanie, przejmowanie inicjatywy.
  • Kreatywność.
  • Wysokie zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków.
  • Komunikatywności i otwartości do współpracy w zespole.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i dużej ilości zadań.
  • Silna orientacja na realizację wyznaczonych celów.
  • Bardzo dobre umiejętności organizowania pracy.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie: Word, Excel, Outlook,
PowerPoint.
  • Wysokie zdolności interpersonalne.

Nasz Klient oferuje:
  • Umowę o pracę na okres próbny, potem umowę na 2 lata i następną na czas
nieokreślony.
  • Benefit takie jak opieka medyczna, karta Multisport, dodatek urlopowy, 2 dodatkowe dni
wolne od pracy.
  • Wyposażenie stanowiska: laptop, telefon służbowy.

 Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy