Oferta wyróżniona

Specjalista/-ka ds. Rekrutacji

Gliwice, Zabrze, śląskie

Droma s.c.

Opis stanowiska pracy

Najważniejsze obowiązki:

  • Redagowanie oraz publikacja ogłoszeń o pracę
  • Samodzielna realizacja projektów rekrutacyjnych na stanowiska niższego szczebla
  • Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych i spotkań rekrutacyjnych z kandydatami
  • Analiza zebranych dokumentów aplikacyjnych
  • Nadzór nad procesem zatrudniania kandydatów
  • Raportowanie działań do Kierownika HR
  • Wsparcie działu HR w bieżących tematach

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane: zarządzanie zasobami ludzkimi bądź pokrewne)
  • Mile widziane doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej
  • Min. roczne doświadczenie w rekrutacji na stanowiska produkcyjne
  • Umiejętność korzystania z różnych źródeł pozyskiwania kandydatów
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność prowadzenia kilku projektów równocześnie
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dobra znajomość pakietu biurowego Microsoft Office (w tym Excel)
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Liczne benefity tj. karta Multisport, ubezpieczenie grupowe
  • Przyjazną i miłą atmosferę pracy
  • Dalszy rozwój zawodowy

Prężnie rozwijająca się firma z branży produkcji i sprzedaży rolet, bram, osłon... zewnętrznych, znajdująca się na terenie południowej Polski- poszukuje osób do pracy w dziale sprzedaży eksportowej, do obsługi handlowej.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Praca Administracja biurowa , Praca Biuro / Dokumentacja , Praca HR / Kadry / Rekrutacja