Specjalista/ka ds. marketingu ze znajomością języka niemieckiego

Trenkwalder

Wrocław, dolnośląskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław
Obowiązki:
  • koordynacja wszystkich kanałów sprzedaży na polskim rynku (doradztwo w wyborze produktów, projekty sprzedażowe, kampanie reklamowe, kampanie w mediach społecznościowych), w stałym kontakcie z zespołem współpracowników w Polsce i Niemczech,
  • zarządzanie treściami w sklepie internetowym (content),
  • nadzór nad poprawnością językową i sprawnym funkcjonowaniem sklepu internetowego,
  • koordynowanie pracy biur tłumaczeń/agencji reklamowych,
  • wsparcie we wszystkich obszarach komunikacji online (strona internetowa, newslettery, marketing online),
  • stały research, analiza rynku (konkurencja, trendy) oraz rozwijanie nowych działań w obszarze grup docelowych: niemowlę, dziecko, rodzice,
  • research internetowy pod kątem potencjalnych klientów i partnerów biznesowych.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe, najlepiej marketing/sprzedaż/online,
  • soświadczenie zawodowe,
  • znajomość e-commerce,
  • autentyczne zainteresowanie rynkiem produktów dla dzieci i rodziców,
  • inicjatywa w działaniu, bardzo dobra organizacja pracy własnej, skuteczność i umiejętność pracy w zespole,
  • gotowość do podróżowania (ok. 10%) pomiędzy Polską a Niemcami,
  • doskonała znajomość języka polskiego,
  • dobra znajomość języka niemieckiego (mówionego i pisanego).

Oferujemy:
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pracę w kameralnym, międzynarodowym środowisku,
  • możliwość rozwoju zawodowego.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy