Specjalista IT ds. Systemów Kamsoft

Kraków, małopolskie

Ziko Apteka Sp z.o o

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Opieka nad oprogramowaniem aptecznym
  • Monitorowanie komputerów i serwerów aptecznych
  • Aktualizację systemów operacyjnych, aktualizacje systemowe, sterowniki, firmware
  • Dbanie o poprawną konfigurację i działanie sieci lokalnej
  • Dbanie o poprawne wykonanie kopii bezpieczeństwa bazy ORACLE
  • Instalacja i konfiguracja wymaganych aplikacji
  • Zbieranie statystyk awarii
  • Tworzenie instrukcji konfiguracji urządzeń i aplikacji
  • Podejmowanie pro-aktywnych działań w celu uniknięcia awarii
  • Zlecenie wymiany i zakupu sprzętu w ramach przydzielonego budżetu
  • Współpraca z serwisami lokalnymi

Nasze oczekiwania:

  • Min. 2 letnie doświadczenie w pracy z oprogramowaniem KS-AOW, KS-ZSA, KS-Omniphram, KS-EDE
  • Biegła znajomość systemów z rodziny Microsoft Windows oraz pakietu Microsoft Office
  • Znajomość baz danych ORACLE + RMAN
  • Znajomość aplikacji IT Remote Desktop Manager, Nvision lub pokrewne
  • Znajomość SQL Deweloper
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Dokładność, rzetelność, odpowiedzialność
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego, w tym terminologii branżowej
  • Prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Prężnie rozwijająca się sieć aptek.

Ostatnia aktualizacja:
21/06/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Kontrola jakości , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - ERP , Praca IT - Bazy danych