Opis stanowiska pracy

Wiodąca globalna firma logistyczna poszukuje kandydatów na stanowisko HR Specialist do swojego oddziału w Sochaczewie. Osoba ta będzie odpowiadała za sprawy personalne centrum dystrybucyjnego, a w szczególności:

- będzie osobą kontaktową dla zapytań pracowników o sprawy personalne,
- wsparciem dla kadry menedżerskiej w sprawach i decyzjach personalnych,
- będzie osobą odpowiedzialną za rekrutacje w oddziale, samodzielnie i poprzez agencje zewnętrzne,
- odpowiedzialną za administrację personalną (urlopy, badania, rozliczanie czasu pracy, dokumenty kadrowe, itp.),
- prowadzenie projektów HR w oddziale (oceny pracownicze, procedury, organizację szkoleń, konkursy firmowe, itp.)

Wymagania

Poszukujemy samodzielnej, energicznej i dobrze zorganizowanej osoby, potrafiącej pracować pod presją czasu, z nastawieniem na ludzi i zorientowanej na wysoką jakość pracy.

Od osoby tej nasz Klient oczekuje doświadczenia w rekrutacjach i w stosowaniu prawa pracy. Niezbędna jest także znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację.

Prezentacja firmy

Talentor is a tightly-woven network of smart people around the globe. Ou... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/12/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja