Specjalista działu sprzedaży

Dilectro Sp. z o.o. Sp. k.

02-495 Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

- współpraca i kontakt z obecnymi klientami biznesowymi
- pozyskiwanie nowych klientów biznesowych
- sprzedaż produktów firmy
- realizacja planów sprzedażowych
- badanie rynku oraz analiza działań konkurencji
- obsługa systemu B2B wraz z cennikami
- obsługa stanów magazynowych i zamówień

Wymagania

- umiejętności sprzedażowe
- wysoko rozwinięte kompetencje organizacyjne
- samodzielność, sumienność, chęć poszerzania wiedzy
- język angielski umożliwiającym swobodna komunikację
- biegłej znajomości pakietu biurowego MS Office
- prawo jazdy kategorii B
- doświadczenie w pracy w dziale handlowym (mile widziane)

Oferujemy

- atrakcyjne i motywujące wynagrodzenie
- kontakt z najnowszymi technologiami
- praca z jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży
- możliwość rozwoju i podnoszenie kwalifikacji
- pracę w prężnie rozwijającej się firmie
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prezentacja firmy

Współpracujemy z największymi firmami produkcyjnymi oraz jesteśmy oficj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi