Specjalista Działu Kontroli Jakości i Zapewnienia Jakości

Medicofarma S.A.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma farmaceutyczna Medicofarma S.A. w Radomiu zatrudnieni w ramach umowy o pracę pracownika na stanowisko

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (farmacja, chemia, technologia chemiczna),
  • znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,
  • dobra organizacja, silne zaangażowanie w pracę,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość prawa farmaceutycznego
  • znajomość systemów zarządzania jakością

Prezentacja firmy

Firma Farmaceutyczna, produkująca leki i suplementy.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia