Специалист отдела качества (м/ж)/Specjalista działu jakości (m/k)

Trenkwalder

Kutno, łódzkie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Kutno
Information
Специалист отдела качества

Компания занимается изготовлением инновационных рабочих элементов для сельскохозяйственной техники с использованием современных производственных процессов.

Место работы: город Kutno.

Обязанности:
  • kонтроль качества производительных материалов, доставляемых от внешних производителей, рекламных изделий,
  • проведение осмотров и анализов,
  • cоздание отчетов по анализам качества,
  • присутствие при совершенствовании системы контроля качества.
Specjalista działu jakości

Firma zajmuje się produkcją innowacyjnych elementów roboczych do maszyn rolniczych z wykorzystaniem nowoczesnych procesów produkcyjnych.

Miejsce pracy: miasto Kutno.

Obowiązki:
  • kontrola jakości materiałów eksploatacyjnych dostarczanych od producentów zewnętrznych, artykułów reklamowych,
  • przeprowadzanie oględzin i analiz,
  • tworzenie raportów z analiz jakości,
  • obecność przy doskonaleniu systemu kontroli jakości.

Требования:
  • cреднее техническое образование,
  • умение читать технический рисунок,
  • Умение пользоваться измерительными инструментами, например штангенциркулем, транспортиром, твердомером,
  • oпыт работы на аналогичной должности(технические изделия) минимум 1 год,
  • Знание принципов работы систем управления качеством на основе ISO 9001:2015,
  • Знание английского языка будет преимуществом,
  • hаличие резюме(СV),
  • оммуникативное знание польского языка,
  • Готовность работать в 2-3 смены.
Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne,
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi, np. suwmiarką, kątomierzem, twardościomierzem,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku(produkty techniczne) minimum 1 rok,
  • znajomość zasad działania systemów zarządzania jakością w oparciu o ISO 9001:2015,
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem,
  • dostępność CV,
  • komunikatywna znajomość języka polskiego,
  • gotowość do pracy na 2-3 zmiany.

Предлагаем:
  • umowę o pracę на прямую с предприятием,
  • cтавка от 5000 до 7000 злотых брутто, устанавливается во время собеседования,
  • pабота с понедельника по пятницу,
  • bозможность карьерного роста,
  • mедицинское страхование,
  • cтрахование жизни.
Oferujemy:
  • umowa o pracę bezpośrednio z przedsiębiorstwem,
  • stawka od 5000 do 7000 zł brutto, ustalana podczas rozmowy kwalifikacyjnej,
  • praca od poniedziałku do piątku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • ubezpieczenie zdrowotne,
  • ubezpieczenia na życie.
Za proces rekrutacyjny odpowiedzialny jest Fedianin Vitalii tel. +48 605 126 116

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.