SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI

P.P. „Porty Lotnicze”

WARSZAWA, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: WARSZAWA

Przedsiębiorstwo Państwowe „Porty Lotnicze”

- zajmuje się świadczeniem usług na rzecz pasażerów i linii lotniczych oraz m.in. budową i eksploatacją lotnisk.
- zarządza dwoma portami lotniczymi - w Warszawie i Zielonej Górze.
- posiada udziały w spółkach świadczących obsługę naziemną (handling), kontrolę bezpieczeństwa w portach lotniczych oraz wykonujących usługi pozalotnicze.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS. ZARZĄDZANIA PROJEKTAMI*

W ZESPOLE STRATEGII

(1 ETAT)

Nr. Ref. 30 w 3/18

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Udział w opracowaniu i wdrożeniu metodyki zarządzania projektami w przedsiębiorstwie;
  • Udział w projektach strategicznych;
  • Monitorowanie realizacji projektów strategicznych w przedsiębiorstwie, analizy okresowych raportów kierowników projektów;
  • Udział w pracach wdrożeniowych narzędzi do raportowania postępów prac w projektach (SharePoint);
  • Wsparcie jednostek biznesowych w zakresie standardów zarządzania projektami – prowadzenie szkoleń wewnętrznych;
  • Wsparcie komunikacji z wszystkimi uczestnikami procesu zarządzania projektami i przygotowywanie materiałów informacyjnych;
  • *rekrutowany Kandydat zostanie zatrudniony na stanowisku o nazwie: „specjalista ds. projektów strategicznych”.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe lub średnie – preferowane wyższe, o profilu ekonomia, finanse, zarządzanie, informatyka lub pokrewne;
  • Przy wykształceniu średnim doświadczenie zawodowe powyżej 5 lat pracy w tym 2 lata na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami, przy wykształceniu wyższym 3 lata pracy w tym 2 lata na stanowisku związanym z zarządzaniem projektami;
  • Mile widziane doświadczenie na pozycji kierownika projektu;
  • Znajomość metodyk zarządzania projektami;
  • Znajomość MS Office – w tym umiejętność harmonogramowania np. w MS Project, mile widziana znajomość SharePoint;
  • Umiejętność pracy w zespole, gotowość do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, samodzielność;
  • Umiejętność skutecznej komunikacji (przygotowywanie tekstów, komunikacja werbalna).

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 30.05.2018r. klikając w przycisk "Aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.