Specjalista ds. Zaopatrzenia – branża elektryczna

BERKER DOMINIS Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma z branży elektrycznej o ugruntowanej na rynku lokalnym pozycji zatrudni kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Zakres obowiązków:
- Bieżące zakupy oraz monitorowanie zapotrzebowania na materiały
- Negocjacje warunków współpracy z dostawcami
- Kontakty ze stałymi dostawcami

Wymagania

Wymagania:

- Znajomość rynku branży elektrycznej – technologii, rozwiązań, cen

- Doświadczenie związane z branżą elektryczną lub pokrewne

- Wykształcenie wyższe lub średnie

- Rozwinięte zdolności komunikacyjne

Zapewniamy:

- Umowę o pracę, po okresie próbnym na czas nieokreślony

- Pracę stacjonarną  (możliwe krótkie wyjazdy służbowe)

- Wynagrodzenie od 4000  zł brutto, do negocjacji

- Możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres anna.rydzewska(małpa)top-manager.pl

W razie pytań proszę dzwonić - 518 215 122

Nr wpisu do rejestru 13 471 jako Pracownicy Budowlani.