Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 23/06/2018.

Specjalista ds. zamówień i sprzedaży na rynku polskim

Kraków, małopolskie

Tivron Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • wykonujesz połączenia do klientów znajdujących się w bazie i aktualizujesz ofertę
  • obierasz telefony od klientów, którzy chcą złożyć zamówienie
  • weryfikujesz dane zamówień
  • powiększasz lub ponawiasz zamówienia poprzez badanie potrzeb klientów oraz profesjonalne doradztwo produktowe

Idealny współpracownik:

  • Zmotywowany do pracy w obszarze obsługi klienta i sprzedaży
  • Chętnie poznaje nowy zakres obowiązków
  • Świetnie czuje się w zmiennym biznesowo środowisku, nie boi się wyzwań
  • Jest otwarty, bardzo komunikatywny i nigdy nie brakuje mu słów
  • Ma wysoką motywację do działania
  • Jest nastawiony na sukces własny i zespołu

Co zyskujesz:

  • Bezpieczne wynagrodzenie podstawowe, które niezależnie od wyników, zapewni Ci stabilność finansową
  • Atrakcyjne premie wynikowe mieszczące się w przedziale 1000-2000 zł netto
  • Realne do wypracowania cele
  • Wszystkie niezbędne do pracy narzędzia oraz kompleksowe szkolenia
  • Pakiet benefitów- karta Multisport, Luxmed
  • Naprawdę wspaniały i przyjacielski zespół współpracowników, którzy szybko stają się przyjaciółmi

Daj sobie szansę na lepszą pracę i aplikuj już dziś!!

Jesteśmy profesjonalnym Customer Service Center świadczącym usługi dla klientów z ... Europy.

Zajmujemy się profesjonalną obsługą w zakresie informacji i obsługi klienta, w komfortowych warunkach biura.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Call Center / Telemarketing , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta , Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi