Specjalista ds. Zakupów

Benett People Sp. z o.o.

Pruszków, mazowieckie

Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o. Benett People Sp. z o.o.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy obecnej na rynkach europejskich od wielu lat, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszków
10/2020

Zadania:

  • tworzenie optymalnej oferty dla kategorii produktów (chemia, suplementy)
  • poszukiwanie nowych produktów i dostawców na rynku polskim i zagranicznym
  • negocjowanie warunków z dostawcami
  • składanie zamówień i prowadzenie procesu logistycznego
  • współpraca z firmami transportowymi i agencjami celnymi
  • kontrola dokumentacji zakupowej
  • weryfikacja faktur pod względem zgodności z zamówieniem

Oczekujemy:

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (sprzedaż lub zakupy w kategorii chemia, suplementy)
  • znajomości pakietu MS Office
  • Umiejętności komunikacyjnych, samodzielności w realizacji zadań
  • prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia
  • godziny pracy 9:00-17:00 od poniedziałku do piątku
  • możliwość odbywania szkoleń

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.