Specjalista ds. Zakupów

Opole, opolskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

5-20-57760
Wynagrodzenie: 5500 - 7000 PLN

Naszym klientem jest międzynarodowa firma z branży automotive. W związku z jej rozwojem, poszukujemy osoby na stanowisko:
Specjalisty ds. Zakupów

Zakres obowiązków:
- Codzienna współpraca i zarządzanie kontaktami z dostawcami polskimi i zagranicznymi
- Analiza oraz optymalizacja kosztów zakupów materiałów
- Zarządzanie ryzykiem i koordynacja zapasów zaopatrzeniowych
- Aktywny udział we wdrażaniu nowych produktów
- Administrowanie w systemie SAP
- Współpraca z innymi działami na poziomie lokalnym i międzynarodowym

Wymagania:
- Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku
- Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne
- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
- Samodzielność oraz zdolności organizacyjne

Korzyści:
- Pakiet benefitów (ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, karta Multisport)
- Interesująca praca w międzynarodowym środowisku
- Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy
- Szkolenie wdrożeniowe i pakiet szkoleń rozwojowych

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie , Praca Logistyka