Specjalista ds. Zakupów

GE Energy Connections

Bielsko-Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

OPIS STANOWISKA:

GE Energy Connection działa w sektorze energetycznym poprzez rozwijanie technologii, pomagających lepiej i bezpieczniej rozwiązywać problemy naszych klientów. Z 7,3 miliardami dolarów zysku w 2013 roku jesteśmy jednym ze światowych liderów w transmisji, dystrybucji i konwersji energii. Biznes GE Energy, do którego w Polsce należą fabryki w Bielsku Białej, Kłodzku oraz Łodzi, to międzynarodowy lider w globalnej produkcji i sprzedaży urządzeń i aparatów mających zastosowanie w dystrybucji, ochronie, monitorowaniu, transformacji, przetwarzaniu energii niskiego i średniego napięcia oraz kompletnych rozwiązaniach procesów produkcyjnych i systemów automatyki sterowania.

-Zapewnienie ciągłości produkcji poprzez realizowanie zamówień materiałów zgodnie z zapotrzebowaniem oraz wymogami klientów
-Utrzymywanie optymalnego poziomu zapasów oraz niwelowanie materiałów wolnorotujących
-Dbałość o poprawność danych w systemie SAP
-Inicjowanie i monitorowanie działań zmierzających do usprawnienia przepływu materiałowego w firmie oraz optymalizacji zapasów
-Wysyłanie prognoz do kluczowych dostawców zdefiniowanych dla danej grupy produktowej lub zgodnie z podpisanymi kontraktami
-Współpraca z zespołem Sourcingu nad optymalizacją łańcucha dostaw
-Dbanie o rozwój współpracy z dostawcami na partnerskich warunkach

Wymagania

-Wykształcenie wyższe (ekonomia, zarządzanie lub pokrewne studia/doświadczenie)
-Umiejętność pracy pod presją czasu oraz koordynacji wielu zadań jednocześnie
-Umiejętność współpracy w międzynarodowym zespole
-Umiejętność analizy i szybkiego rozwiązywania problemów
-Doskonałe rozwinięte zdolności interpersonalne i komunikacyjne
-Doskonała znajmość programów MS Office
-Płynna znajomość języka angielskiego
-Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

GE Energy Connections działa w sektorze energetycznym poprzez roz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/07/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie