Specjalista ds. zakupów z j. angielskim – branża spożywcza

Katowice, śląskie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

7-18-59423

Dla naszego Klienta, firmy z branży produkcyjnej, w związku z dalszym rozwojem grupy klientów i nowymi inwestycjami poszukujemy Kandydata, który chciałby dołączyć do zespołu i rozpocząć pracę na stanowisku: Specjalista ds. zakupów.

Zakres obowiązków:
- tworzenie i wdrażanie strategii zakupowych w zakresie podległych geograficznie rynków, ocena i akceptacja dostawców z zastosowaniem metod analizy ryzyka
- tworzenie, wdrażanie oraz ciągła poprawa lokalnych procedur zakupowych
- modyfikacja procedur w ramach procesu zakupowego
- koordynowanie procesów zakupowych materiałów/surowców bezpośrednio produkcyjnych w szczególności poprzez:
- przetwarzanie zapytań, składanie i obsługę zamówień
- przetwarzanie i obsługę reklamacji, nadzór terminowości realizacji
- współpracę z sekcją organizacji przedsiębiorstwa w zakresie fakturowania obrotu towarowego
- realizację polityki zakupowej grupy

Wymagania:
- znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną (warunek konieczny)
- doświadczenie w realizacji procesów zakupowych w firmie produkcyjnej z branży spożywczej (warunek konieczny)
- znajomość dokumentacji handlowej i procedur zakupowych
- wysoki poziom umiejętności w zakresie komunikacji i negocjacji
- samodzielność, zaangażowanie w realizację celów firmy, odpowiedzialność i nastawienie na współpracę

Korzyści:
- możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych dzięki merytorycznemu wsparciu ekspertów posiadających wieloletnie doświadczenie w obszarze zakupów
- możliwość stałego podnoszenia kompetencji językowych
- bogaty pakiet benefitów
- przyjazna atmosfera pracy
- praca w rozpoznawanej, stabilnej firmie, znajdującej się w fazie dużego wzrostu i poszerzania grupy odbiorców

Ostatnia aktualizacja:
18/05/2021
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości