Specjalista ds. zakupów produkcyjnych

Łódź, łódzkie

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

9-20-57296

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy posiadającej swój zakład produkcyjny w Łodzi, poszukujemy obecnie osoby zainteresowanej rozwojem zawodowym w obszarze zakupów produkcyjnych.

Obowiązki:

- Realizacja procesów zakupowych materiałów produkcyjnych i nadzór nad nimi
- Analiza i selekcja ofert dostawców, wybór dostawców,
- Tworzenie, administracja i monitorowanie zamówień w systemie
- Wyszukiwanie nowych dostawców materiałów i usług
- Negocjowanie warunków i zawieranie umów z dostawcami
- Poszukiwanie, realizacja inicjatyw oszczędnościowych i optymalizacyjnych związanych z łańcuchem dostaw;
- Współpraca z innymi działami i zespołami celem optymalizacji procesów zaopatrzenia i dostaw
- Tworzenie analiz, informacji, sprawozdań i raportów

Wymagania:
- Wykształcenie wyższe kierunkowe;
- Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie produkcyjnej);
- Znajomość systemu SAP;
- Umiejętności negocjacyjne oraz wysokie umiejętności interpersonalne;
- Biegła obsługa komputera, znajomość MS Office, w szczeglności MS Excel
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
- Zdolności analityczne

Korzyści:
Oferta zawiera:
- Umowę o pracę
- Ubezpieczenie medyczne, kartę multisport oraz inne świadczenia w zakresie ZFŚS
- Bonusy
- Możliwość udziału w szkoleniach i rozwój umiejetności

Ostatnia aktualizacja:
25/09/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie , Praca Logistyka