Specjalista ds. Zakupów i Produkcji

LeasingTeam Sp. z o.o.

Łoziska, mazowieckie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łoziska
Nr ref.: 0014464
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • wyszukiwanie i pozyskiwanie partnerów handlowych w Polsce oraz na rynkach zagranicznych;
  • negocjacje warunków handlowych;
  • udział w planowaniu prac zakupów odzieży dziecięcej;
  • uczestnictwo w rozwiązywaniu problemów w łańcuch zakupowym, poszukanie niestandardowych rozwiązań, analizowanie zachodzących błędów w procesie;
  • monitorowanie terminowości dostaw i przekazywanie danych do odpowiednich działów;
  • współpraca z innymi działami firmy;
  • weryfikacja i pozyskiwanie nowych partnerów handlowych oraz nowych produktów;
  • inspekcje towaru w magazynach lub u partnerów handlowych;
  • realizowanie założonych planów zakupowych;
  • dbanie o utrzymanie optymalnej struktury i poziomu zapasów.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe najchętniej kierunek o profilu ekonomicznym;
  • minimum dwuletnie doświadczenie handlowe w zakupach produktów i surowców dla sektora tekstylnego w kraju oraz środowisku międzynarodowym;
  • język angielskiego w mowie i piśmie, umożliwiający codzienny biznesowy kontakt;
  • wysoka motywacja wewnętrzna;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i w zespole;
  • zaangażowanie, odpowiedzialność i punktualność;
  • samodzielność, kreatywność i inicjatywa;
  • osoba cechująca się uporem w dążeniu do celu, dynamiczną i otwartą na nowe wyzwania;
  • nadążanie za otaczającym światem i zmianami na rynku;
  • pogodne usposobienie i pozytywne nastawienie • kultura osobista;
  • prawo jazdy kategorii B.

Oferta:

  • Pełne wsparcie, wdrożenie na stanowisko pracy oraz mentoring w trakcie pracy,
  • Pracę w bardzo pozytywnej atmosferze w firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową, w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.