Specjalista ds. Zakupów i Logistyki

HRK S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

HRK S.A.

Dla naszego Klienta, lidera w dziedzinie produkcji nowoczesnego sprzętu sportowego, poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów i LogistykiMiejsce pracy: Bielsko-Biała

Zadania:

  • odpowiedzialność za działania z obszaru zakupów i logistyki firmy
  • zapewnienie ciągłości materiałowej dla produkcji
  • kontrola poziomu stanów magazynowych, optymalizacja zapasów
  • pozyskiwanie i prowadzenie negocjacji z dostawcami
  • składanie zamówień oraz koordynacja dostaw surowców i towarów
  • stała kontrola i analiza cen na rynku surowców

Wymagania:

  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • zainteresowanie produkcją wysokiej jakości sprzętu sportowego – mile widziane
  • znajomość rynku dostawców sklejki i tworzywa ABS będzie dodatkowym atutem
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z optymalizacją i monitorowaniem zapasów
  • wiedza z zakresu dobrych praktyk zakupowych
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
  • wysokie zdolności analityczne i komunikacyjne
  • samodzielność, operatywność, inicjatywa
  • skuteczność działania pod presją czasu

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjny system wynagrodzenia
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • narzędzia niezbędne do realizacji zadań i celów (laptop, telefon itd.)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.