Specjalista ds. zakupów (direct)

Michael Page

Mazowieckie, mazowieckie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającej się, międzynarodowej organizacji poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista ds.zakupów. Osoba ta będzie odpowiedzialna za zakupy direct.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna z sektora FMCG. W związku z rozwojem działu poszukujemy osoby, która wesprze dział zakupów. Celem tego stanowiska jest realizowanie zakupów towarów i usług na potrzeby zakładu produkcyjnego oraz badanie rynku i wyszukiwanie nowych dostawców opakowań oraz surowców produkcyjnych.

Opis stanowiska

  • Realizacja wszystkich etapów procesu zakupowego.
  • Poszukiwanie nowych dostawców dla opakowań i surowców produkcyjnych (sourcing).
  • Tworzenie i wysyłanie zamówień do dostawców.
  • Współpraca z klientami wewnętrznymi.
  • Przygotowywanie zapytań, prowadzenie negocjacji i analizowanie ofert.
  • Rekomendowanie i dokumentowanie wyboru dostawców.
  • Zarządzanie zapasami surowców.
  • Utrzymywanie relacji z istniejącymi dostawcami i aktywne poszukiwanie nowych.
  • Współpraca z innymi działami firmy, dostawcami, klientami, firmami transportowymi, biurami i agencjami celnymi

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe
  • Minumum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość standardowych koncepcji i praktyk w zamówieniach
  • Znajomość rynku i dostawców opakowań produkcyjnych
  • Umiejętności analityczne z umiejętnością wykonywania dokładnych obliczeń matematycznych
  • Dobra znajomość aplikacji MS Office (Word, Power Point i Excel)
  • Dobra organizacja pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, która umożliwia efektywną komunikację

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów, w tym pakiet premiowy
  • Możliwość poszerzenia swoich kompetencji w międzynarodowej organizacji
Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Mazowieckie
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page