Specjalista ds. Wyposażenia Warsztatowego

Inter Cars S.A.

​Warszawa i okolice, mazowieckie

Od: Inter Cars S.A.
Miejsce pracy: ​Warszawa i okolice

W związku z dynamiczną rozbudową sieci handlowej Grupy Kapitałowej Inter Cars S.A. - lidera na rynku części samochodowych oraz członka europejskiego stowarzyszenia dystrybutorów ATR poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Doradztwo techniczne w procesie sprzedaży wyposażenia warsztatów samochodowych, pozyskiwanie klientów
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży wyposażenia oraz prezentacja
  • Prezentacja urządzeń, szkolenia oraz uruchomienia
  • Przygotowywanie raportów ze sprzedaży urządzeń

Od kandydatów oczekujemy:

  • Prawa jazdy kategorii B
  • Znajomości oraz doświadczenia w branży wyposażenia warsztatów samochodowych oraz chęci zdobywania nowej wiedzy w tym zakresie
  • Znajomości pakietu Ms Office
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Dobrej organizacji czasu pracy
  • Komunikatywności
  • Sumienności
  • Kreatywności

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w ciągle rozwijającej się firmie
  • Narzędzia nie zbędne do wykonywania pracy (samochód, telefon, laptop)
  • Jasny i motywacyjny system wynagrodzenia
  • Możliwość rozwoju i awansu
  • szkolenia, wyjazdy za granicę

Administratorem danych osobowych jest MAX Chrobak, Jankowski, Skalski, Grzybowski, Ganc Sp.J. z siedzibą przy ul. Powsińska 64, 02-903 Warszawa. Podane dane są przetwarzane w celu prowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do prowadzenia rekrutacji. Przysługuje Państwu prawo dostępu do danych oraz do ich poprawiania.

Aplikacje prosimy przesyłać poprzez przycisk "Aplikuj" po prawej stronie ogłoszenia.