Opis stanowiska pracy

OGŁOSZENIE REKRUTACYJNE

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie to Uczelnia posiadająca tytuł najlepszej uczelni pedagogicznej w Polsce. W swojej działalności łączymy tradycję z nowoczesnym podejściem do realizowanych projektów. Stawiamy na innowacyjność. To miejsce dla kreatywnych ludzi, którzy mają pomysły i odwagę by wyznaczać nowe standardy. Wyróżnia nas kultura organizacyjna i bezpośrednia komunikacja. Wykorzystujemy nowoczesne rozwiązania by tworzyć przyjazne miejsce pracy.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. współpracy z zagranicą - Biuro Współpracy Międzynarodowej

1. OCZEKIWANIA WOBEC KANDYDATÓW:

  • doświadczenie w pracy w biurze,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • umiejętność redagowania materiałów informacyjnych w języku polskim i obcych,

2. NIEZBĘDNE WYMAGANIA W ZAKRESIE KWALIFIKACJI I UMIEJĘTNOŚCI:

  • wykształcenie wyższe,
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • wysoki poziom zdolności interpersonalnych,
  • biegła znajomość pakietu MS Office.

3. ZAKRES OBOWIĄZÓW:

  • koordynowanie wymiany studentów w ramach międzynarodowej współpracy między Uczelniami,
  • prowadzenie spraw związanych z wyjazdami służbowymi pracowników Uniwersytetu Pedagogicznego za granicę,
  • obsługa zagranicznych gości Uczelni,
  • dbanie i utrzymywanie relacji z przedstawicielami zagranicznych jednostek partnerskich Uniwersytetu (głównie jednostkami oferującymi stypendia),
  • bieżąca obsługa interesariuszy Biura Współpracy Międzynarodowej,
  • kompleksowa obsługa wyjazdów zagranicznych, umów międzynarodowych oraz realizacja programów.

4. DODATKOWE WYMAGANIA:

  • dobra organizacja pracy,
  • komunikatywność,
  • doświadczenie z zakresu obsługi klienta,
  • umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole,
  • poczucie odpowiedzialności, zaangażowanie,
  • wysoka kultura osobista,

5. LICZBA ETATÓW: 1

6. WYMIAR ETATU: cały etat

7. MIEJSCE PRACY: Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej

w Krakowie ul. Podchorążych 2, 30-084 Kraków.

8. OFERUJEMY:

  • umowę o pracę,
  • stałe wynagrodzenie,
  • dodatek stażowy, premia,
  • świadczenia z ZFŚS,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • wsparcie w okresie wdrożenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • specjalistyczne szkolenia,
  • możliwość uczestniczenia w rozwojowych projektach finansowanych z funduszy europejskich.

9. WYMAGANE DOKUMENTY:

  • kwestionariusz (CV),
  • list motywacyjny w języku angielskim,
  • inne dodatkowe dokumenty potwierdzające posiadane kwalifikacje i umiejętności wymagane na danym stanowisku pracy,
  • podpisane dokumenty związane z ochroną danych osobowych tj. klauzulę informacyjną oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych, stanowiące załączniki do niniejszego ogłoszenia.

Wymagane dokumenty należy przesłać za pomoca opcji "Aplikuj" w terminie do dnia 30.06.2020 r.

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie zastrzega sobie prawo do powiadomienia o zakwalifikowaniu do dalszych etapów naboru jedynie wybranych kandydatów, a także do niewyłonienia kandydatury do zatrudnienia.

Kandydat, który nie został wyłoniony w procesie rekrutacji zobowiązany jest do odbioru dokumentów w Dziale Spraw Pracowniczych w terminie 30 dni od daty rozstrzygnięcia konkursu. Po tym terminie dokumenty nieodebrane ulegną komisyjnemu zniszczeniu.

Prezentacja firmy

Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja