SPECJALISTA DS. WSPARCIA SPRZEDAŻY EKSPORTOWEJ

Kraków, małopolskie

TELE-FONIKA KABLE SA

Opis stanowiska pracy

Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania

Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu odpowiedzialnego za cały proces obsługi klienta biznesowego na danym rynku zaczynając od przyjmowania oraz administrowania zamówieniami w systemie SAP, fakturowania, kontaktami z działami produkcji, magazynem, logistyką oraz zarządzeniem reklamacjami i spływem należności.

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 warunek konieczny
  • silne nastawienie na klienta, orientacja na rezultaty i zdolność do efektywnej pracy, otwartość wobec zmian i umiejętność szybkiej nauki
  • biegła obsługa komputera, w szczególności pakietu MS Office Excel
  • umiejętność radzenia sobie w trudnych sytuacjach, pracy pod presją czasu, samodzielność w wykonywaniu zadań
  • doświadczenie z programem SAP będzie dodatkowym atutem

Zaakceptowanym kandydatom oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowym środowisku i możliwość rozwoju
  • Wsparcie w doskonaleniu zawodowym i szkoleniu
  • Motywacyjny pakiet wynagrodzeń (miesięczny system premiowy + kwartalny bonusowy)
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet socjalny (dofinansowanie wypoczynku, świadczenia świąteczne...)
  • Atrakcyjne warunki na przystąpienie do programu: Ubezpieczenia na życie, Opieki medycznej, Kart sportowych; Platformy szkoleń językowych

TELE-FONIKA KABLE SA jest największym producentem kabli i przewodów w Europie Środkowej i... Wschodniej. Pod względem wielkości sprzedaży zajmuje 4 miejsce na liście największych europejskich producentów kabli, należy do grona największych światowych dostawców kabli i przewodów.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
12/04/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Obsługa klienta , Praca Doradztwo / Konsulting