Specjalista ds. windykacji

Technotop Sp. z o.o.

Piaseczno, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Firma Teslox narodziła się z marzenia i pasji ludzi, którzy ją tworzą.

Naszą misją jest tworzenie najefektywniejszych rozwiązań logistycznych w transporcie krajowym, jak i międzynarodowym.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

  • windykacja należności krajowych i zagranicznych
  • nadzorowanie terminów płatności faktur
  • negocjowanie warunków spłaty zadłużenia
  • wystawianie not i wezwań
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów transportowych i rozliczeniowych
  • współpraca z działem księgowości
  • tworzenie zestawień na potrzeby Zarządu

Wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata
  • dobrej znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • wiedzy w zakresie windykacji oraz egzekucji sprzedaży i wierzytelność
  • umiejętność rozwiązywania konfliktów
  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie
  • pełną wyzwań i samodzielną pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • praca w miłej atmosferze, w młodym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Firma Technotop Sp. z o.o. narodziła się z marzenia i pasji ludzi, którz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse