Specjalista ds. windykacji - Dział Call Center

HRK S.A.

Ostrołęka, mazowieckie

HRK S.A.

Dla Naszego klienta, firmy z branży finansowej poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. windykacji - Dział Call CenterMiejsce pracy: Ostrołęka

Zadania:

  • Modyfikowanie procesów windykacyjnych;
  • Analiza procesów windykacyjnych i wybór optymalnej ścieżki odzyskiwania należności;
  • Współpraca z firmami windykacyjnymi i odzyskującymi należności;
  • Tworzenie i aktualizacja procedur z zakresu windykacji;
  • Przygotowanie bieżących i okresowych raportów.

Wymagania:

  • Minimum roczne doświadczenie w pracy w wewnętrznym dziale windykacji lub firmie windykacyjnej;
  • Znajomość procesów odzyskiwania należności;
  • Znajomość zagadnień prawnych dot. procesu windykacji;
  • Znajomość obsługi komputera m.in. pakietu MS Office (Excel);
  • Samodzielność;
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i analityczne;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system premiowy;
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne;
  • Niezbędne narzędzia pracy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.